Ѕвездите на овогодинешните ЕМИ награди

Ѕвездите на овогодинешните ЕМИ награди

Вчера е одржано 69 доделување на ЕМИ наградите во Лос Анџелес.

На црвениот тепих прошетаа многу ѕвезди во фустани за кој ќе се зборува со години.

Ѕвездите како Софија Вергара, Пријанка Чопра, Џесика Биел и многу други мамеа воздишки со својата појава, баш како и секоја година.

А кој не разочара со својот фустан проценете и сами во продолжение…

Ariel Winter