Зорана прошета во овие панталони и ги најави како нов тренд

Зорана прошета во овие панталони и ги најави како нов тренд

Модната блогерка Зорана Јовановиќ ги прошета овие панталони и ги најави како одличен тренд.

Српската блогерка Зоран Јовановиќ патува низ целиот свет, а моментно ужива во Њујорк, град кој во голема мера влијаеше на нејзиниот стил.

Зорана секојдневно се позира на улиците на Големото Јаболко и носи широк спектар на фустани кои таа вешто ги презентира на нејзиниот блог и профил на Instagram.

Меѓу раскошни комбинезони и фустани, следбениците на Зоран, кои се восхитуваа на нејзиниот модерен стил забележаа едни панталони што ги воодушеви.

📸 @markosovilj

A post shared by Zorana Jovanovic (@zorannah) on