Жешки фотографии на Саша Ковачевиќ и неговата девојка

Жешки фотографии на Саша Ковачевиќ и неговата девојка

Саша Ковачевиќ заедно со неговата девојка Зорана Тасовац се разголеа.

На фотографијата која ја објави пејачот се гледа дека и двајцата се во одлична форма и дека се многу заљубени.

Тој под една од сликите напиша „За оваа тежина стварно не сум спремен“, за што се работи погледнете на фотографиите.

View this post on Instagram

🏖🏝❤😊

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on