Згодната украинска тенисерка на насловна страна без гаќички

Згодната украинска тенисерка на насловна страна без гаќички

Украинската тенисерка Елина Свитолина прифати да се фотографира без гаќички за еден машки магазин во Украина, а наместо само во нејзината земја, насловната страница ја заобиколи светот само за неколку часа.

23 годишната тенисерка неколку наврати наназад е прогласувана за една од најсексапилните спортистки на светот, па не е ни чудно зошто прифатила да биде дел од оваа насловна страница.

📸 @xxl_ukraine

A post shared by Elina Svitolina🤞🏼 (@elisvitolina) on

Таа речиси за само неколку часа го заобиколи светот, а нејзината фотографија стана дел од секоја машка мисла.

Инаку фановите можат редовно да уживаат и во нејзините фотографии на Инстаграм каде што често објавува сексапилни фотографии, погледнете.

🌊☀️🔥😏

A post shared by Elina Svitolina🤞🏼 (@elisvitolina) on