Запознајте ја манекенката која секогаш е подготвена за авантура

Запознајте ја манекенката која секогаш е подготвена за авантура

Ејми Фоглман Розентал е плејбој зајачица, која воопшто не се срами да ги покаже своите совршени облини.

Таа најави дека наскоро ќе се приклучи на социјалните мрежи. Сите мажи кои сакаат да ја гледаат оваа убавица, наскоро ќе можат да ја погледнат во нова авантура. Таа сними секс едиторијал и видео во Јужна Африка.

А дотогаш, погледнете како она ужива после напорниот работен ден.