Запознајте ја ќерката на Кристијано Роналдо

Запознајте ја ќерката на Кристијано Роналдо

Георгина Родригез конечно на светот ја покажа својата ќерка Алана Мартина.

Фановите на славниот фудбалер до сега немаа можност да се запознаат со неговото четврто дете, се додека таа и нејзината мајка не се појавија на насловната страна на шпанскиот магазин Hola.

Георгина во едиторијалот позираше во неколку комбинации.

Иако многу исчекуваа како девојчето изгледа, вниманието беше усмерено и кон Георгина, поради совршената линија која ја има.

Иако веднаш продолжи со вежбање, на никој не му е јасно како може да изгледа вака после 3 недели откако се породи.