Запознајте ја божицата Ерика

Запознајте ја божицата Ерика

Ерика Јардим е на почеток на својата манекенска кариера и доаѓа од Мајами.

Според нејзиното секси тело и бројот на следбеници на Инстаграм, (кој сега сигурно ќе се зголеми), нејзината кариера ни најмаку не е под знак прашалник.

Освен тоа што сака да носи исклучително кратка облека, многу сака и да ја соблече облеката, што особено ги воодушевува нејзините фанови.

Погледнете ги нејзините фотографии и уживајте.