Викторија Лоба ги покажа стомачните мускули

Викторија Лоба ги покажа стомачните мускули

Викторија Лоба објави нова фтографија на „Инстаграм“.

Пејачката се пофали со своето совршено тело и со стомачните мускули, на кои таа доби комплименти за изгледот. Фотографијата е дел од рекламната кампања на која е ангажирана Викторија.

View this post on Instagram

Драги дами, летото конечно ни пристигна, иако малку доцнеше, сепак се појави. Е сега, лето без идеален костим за капење, не е лето! Сите вие кои што се согласувате со оваа моја мала констатација, имам супер вест за вас! Чест и задоволство ми е да Ви ја најавам соработката со брендот @herline.mk Станува збор за нова колекција на костими за капење, и ова само најава за она што допрва ќе имате можност да го видите од нас. Наскоро очекувајте многу новитети. За повеќе детали, отворете ја официјалната веб страна на HER LINE www.herline.mk оваа недела имате и попуст на сите модели 🥰 Пишете ми во коментар кој костим за капење е ваш фаворит. Јас за почеток го издвоив SEYCHELLES BLACK 🖤

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

View this post on Instagram

Со оглед на тоа што островите ова лето по се изгледа ќе ни бидат само во глава, @herline.mk преку своите костими за капење, најубавите тропски дестинации ги донесе во Македонија. Па така, на оваа фотографија го носам Миконос на себе – MYKONOS MAGENTA 🤩 Имено, сите костими за капење носат име од некој остров, па на овој начин барем за миг ќе имате можност да почувствувате дел од магијата од прекрасните рајски предели ширум светот кои за жал ни се недостижни во моментов. За повеќе детали, отворете ја официјалната страна www.herline.mk

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on