Викторија и Дејвид Бекам на кралската свадба

Викторија и Дејвид Бекам на кралската свадба

Викторија и Дејвид Бекам беа поканети на кралската свадба. Парот, кој присуствуваше и на свадбата на принцот Вилијам и војвотката Кетрин, се појави пред замокот Виндзор со складни стајлинзи.

Популарната дизајнерка носеше тегет фустан и црвено-портокалови обувки.