Викторија Бекам во впечатлив црвен костум

Викторија Бекам во впечатлив црвен костум

Викторија Бекам е во екот на промотивната турнеја за нејзината прва колекција со Reebok. Популарната дизајнерка беше фотографирана во дождливиот Њујорк во впечатлив костум и проѕирна сина блуза кои се дело на нејзиниот моден бренд.

44-годишната поранешна пејачка гостуваше во емисијата Good Morning America, каде зборуваше за новата модна авантура и за обединувањето на Spice Girls и претстојните концерти на женскиот бенд.

„Секогаш ќе бидам спајс девојка. Се гордеам со нив. Тоа ќе биде најдоброто шоу. Едвај чекам да ги однесам децата да го гледаме. Им посакувам многу среќа и љубов и апсолутно ќе бидам со нив со духот“ – рече таа.

За новата спортска колекција таа сподели дека креираше унисекс парчиња.