Викторија Бекам со нов бренд за убавина

Викторија Бекам со нов бренд за убавина

Викторија Бекам е една од најважните фигури во светот на модата.

Имено, откако многу sвезди како Ријана, Кајли , Ким Кардашијан го освоија пазарот за убавина со своите брендови, време е да го стори истото за Викторија. 

Лансирањето на марката беше најавено  на Инстаграм. Станува збор за линија за убавина, односно шминка.