Ви ги претставуваме 10-те најголеми злобници во Холивуд

Лошите девојки не е само името на хит филмот, туку тие навистина постојат и тоа секаде околу нас.

И никој не треба да биде изненаден што баш најмногу ги има во Холивуд.

Ви ги претставуваме 10те познати холивудски злобници.

1. Тејлор Свифт

 

2. Шарлиз Терон

3. Ариана Гранде

4. Кети Пери

5. Наоми Кемпбел

6. Мараја Кери

7. Кристина Агилера

8. Леа Мишел

9. Ријана

10. Џенифер Лопез