Вградила 2кг сало за да има задник како Ким Кардашијан

Вградила 2кг сало за да има задник како Ким Кардашијан

Поранешниот модел Џенифер Памплона денес е најпозната по нејзината естетска хирургија, што таа ја направила да има масовен задник исто како Ким Кардашијан.

Дваесет и четиригодишната Џенифер Памплона од Бразил потроши повеќе од 470.000 долари за естетска хирургија. Таа го трансформирала своето тело со помош на липосукција, отстранување на ребрата и зголемување на градите.

Compre esse vestido USA online por apenas R$169,90 + Frete! Faça o Seu pedido pelo Insta @susidollglam @nimouraseq ou pelo Meu proprio Ig E aguadem o site oficial com muitas dicas sobre Moda Viagens e Fashion Style! Temos Preto xoxo Dolls #BervelyHills #JenniferPamplona #Onlinebotique #PamplonaGlam #Susidollglam #loja #vestido #chanel #fashion #Brasil @chanelofficial @louboutinworld

A post shared by Virtual Store (@susidollglam) on

За нејзината последна процедура, Џенифер инјектирала околу две килограми маснотии во нејзината заднина, и покрај тоа што i препорачаa осум лекари да не го прават тоа, бидејќи операцијата е премногу ризична, пишува Daily Mail.

@simonourianmd1 Thanks For The beautiful Pic @jrp360

A post shared by Jennifer Pamplona (@jenniferpamplona) on