Вака Коко Т изгледаше пред пластичните операции

Старлетата Коко Т не крие дека имала бројни операции, а на Инстаграм се потсети на својот изглед од младоста – пред посетата на пластичен хирург.

Старлетата чие вистинско име е Никол во младоста беше како и секоја друга девојка, а кариерата ја започна како модел.

Погледнете како изгледав кога сакав да бидам манекенка. Тоа беше пред 20 години. Мојата коса е темна, а мал струк имав отсекогаш – напиша таа покрај фотографијата.

Дали ви изгледа подобро сега или тогаш?