Вака го обележа 20 роденден Дизни ѕвездата

Актерката и модел Бела Торн го прослави својот 20-ти роденден минатиот викенд. Во нејзин стил, многу храбро и слободно, фатена е во жешка акција со јутуб ѕвездата Тана Монгеа.

ur weird i'm weird i like u @bellathorne ?

A post shared by tanamongeau (@tanamongeau) on

Забава беше во Лос Анџелес, а на социјалните мрежи, сјаеа „топли“ слики и клипови.

Бела очигледно е пресреќна што е тинејџерка и призна дека е бисексуалка, а нејзиниот избор е Тана.

Иначе Бела е рангирана меѓу првите 10 најпопуларни глумачки ѕвезди на друштвените мрежи, па така нејзините експлицитни видеа и слики не треба да не чудат.