Уште еден ужасен стајлинг на пејачката со веренички прстен!

Уште еден ужасен стајлинг на пејачката со веренички прстен!

46 годишната пејачка Мараја Кери овој петок уживаше со своето помладо момче Брајан Танака (33), а покажа и уште еден позитивен новитет.

Овие денови многу се зборува за Марија, од модни промашувања, па се до фотошоп промашувања. Сето ова популарната ѕвезда го помина, но тоа не е се.

Овој пат, Мараја одлучи горниот дел од телото добро да го затопли, но на долниот дел потполно заборави.

Иако се криеше од фотографите, забележано е дека гордо го носи новиот прстен, па веќе се шират гласини дека популарната пејачка повторно се верила, иако неодамна со минатиот вереник преживеа тотална катастрофа.