Ула Шемоле – првата Балканка која ќе работи со Ден Билзериан

Ула Шемоле – првата Балканка која ќе работи со Ден Билзериан

Ула Шемоле е првата Балканка која ќе работи во друштво на мултимилионерот Ден Билзериан.

Оваа балаканска инфлуенсерка пред еден месец добила понуда која не се одбива. Имено, Ула наскоро ќе стане дел од најпопуларната забава на светот. Станува збор за забава која ја организира милтимилионерот Ден Билзериан, кој е познат како „крал на Инстаграм“.

„До соработката дојде преку социјалните мрежи. Дан и јас имаме неколку заеднички пријатели, ми прати понуда и тука сме каде што сме“ вели возбудената Словенка.

Девојките кои позираат со кралот на „Инстаграм“ се супермодели, згодни инфлуенсерки и порно актерки.