Цеца со оваа модна комбинација се врати во 80-те

Цеца со оваа модна комбинација се врати во 80-те

Светлана Цеца Ражнатовиќ од секогаш фасцинирала со својот стил на облекување.

Неодамна Цеца имаше концерт во Германија каде се појавила во комбинација која предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.

Станува збор за плиш материјалот кој беше во мода во 80-те години на минатиот век и беше апсолутен хит во тоа време.