Цеца Ражнатовиќ сними видео запис за новата песна

Цеца Ражнатовиќ сними видео запис за новата песна

Цеца Ражнатовиќ сними видео запис за песната Лажов ноторни, дует кој го снимаше заедно со пејачот Дејан Матиќ.

Фолк дивата во видео записот беше облечена во гламурозен фустан, а поголемиот дел го снимаше на зелена софа.

Snimanje spota😍💓💞 Od Ceki se očekuje samo najbolje ❤❤❤❤❤❤❤ @craznatovic_official #ceca #cecaraznatovic #lazovnotorni #snimanjespota

A post shared by 👑SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ👑 (@ceca_fan_profil) on

За видео записот беше задолжен Дејан Миличевиќ, а сеуште не е познато кога видео записот ќе биде објавен.

Najlepša Ceki 😍❤❤❤❤ @craznatovic_official #ceca #cecaraznatovic Make up: @laziclaza

A post shared by 👑SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ👑 (@ceca_fan_profil) on