Цеца го прослави роденденот без градник и гаќички

Цеца го прослави роденденот без градник и гаќички

Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 45 роденден во друштво на најблиските пријатели.


Цена инаку беше облечена во сексапилен фустан под кој не носеше ниту градник, ниту гаќички.

На роденденот присуствуваа и голем број на музички ѕвезди, меѓу кои и Аца Лукас, Ацо Пејовиќ, политичари и актери, а пејачката го помести својот роденден неколку денови подоцна поради тоа што на денот на нејзиниот роденден нејзиниот син имаше важен бокс меч.

На забавата присуствуваа нејзиниот син Вељко со свршеницата Богдана, додека ќерката на пејачката Анастасија блесна во секси црно бела комбинација.

Happy birthday ma ❤️

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on