Цеца го покажа мажот кому му ја подари својата љубов

Цеца го покажа мажот кому му ја подари својата љубов

Светлана Цеца Ражнатовиќ објави фотографија со мажот кому му го подари своето срце, за жал само пријателски.

Имено, станува збор за фотографот и режисер Милош Надаџин, долгогодишен соработник и пријател на Цеца.

„Љубов. Љубов. Голема љубов засекогаш“, напиша фолк дивата во коментарот под фотографијата.

#friends #love #party

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC (@ceca_raznatovic_official2) on