Том Круз се пофали со „задницата“!

Том Круз се пофали со „задницата“!

Покрај толку убави и привлечни женски задници оваа недела на тапет е ставен и озборуван задникот на Том Круз!

Актерот се најде во центарот на вниманието откако еден обожавател, гледајќи го филмот „Valkyrie“ забележал дека задникот на Том изгледа невообичаено поголем од тоа што реално е.

Ова веднаш покрена дебата на Twitter околу тоа дали Том носи перничиња на задникот или пак за снимањето на сцената бил користен дублер.