Теодора со бујното деколте и жешкиот танц ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)

Теодора со бујното деколте и жешкиот танц ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)

Познатата пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најатрактивните јавни личности, а доста активна е и социјалните мрежи.

Имено, сексапилната пејачка своите обожаватели реши да ги почести со еден секси танц.

На видео снимката додека паралелно во позадина иде музика, а таа меша со колковите буквално како професионална танчерка.

Нејзините следбеници не можеа да останат имуни на нејзиниот жежок настап, па ја „нападнаа“ со низа на коментари.

„Ти си вистинско чудо“, „Совршено танцуваш, имаш дарба за се“, „Теа, се поубава и поубава си“, „Знаеме кој ќе биде најзгоден летото“, гласеа само дел од коментарите под нејзината објава.

https://www.instagram.com/p/CMkA6NLjQOn/