Талија се најде на насловната на ,,Voque”

Талија се најде на насловната на ,,Voque”

 Талија ја краси насловната страница на февруарското издание на списанието на ,,Voque”.

Valentino, Altuzarra, Bottega Veneta, Prada, James Perse и Meadham Kirchhoff се дел од модните куќи кои застанаа позади изгледот на пејачката и актерка за оваа фотосесија.