Маргот Роби е прекрасна во филмот „Goodbye Christopher Robin“Музика и филм
Звучи интересно..

Маргот Роби е прекрасна во филмот „Goodbye Christopher Robin“

Маргот Роби излегува од светот на комичните филмови и влегува во друга сфера на филмови, со оглед на нејзиното појавување…

По долги години, Бред Пит и се извини на АнистонШоу бизнис и трач

По долги години, Бред Пит и се извини на Анистон

Новиот, трезен и чувствителен Бред Пит се свести и реши да почне да се извинува на оние луѓе на кои…

Неоткриени интриги за бракот на принцезата Дајана и принцот ЧарлсЖивот
Нови пикантерии

Неоткриени интриги за бракот на принцезата Дајана и принцот Чарлс

После толку години сеуште е актуелна интригата на овој кралски брак. Имено принцезата Дајана, не е единствената која што се…

Како реагираат познатите на твитови поврзани со нив ?Шоу бизнис и трач

Како реагираат познатите на твитови поврзани со нив ?

Кој и да ја гледа емисијата на Џими Кимел веќе знае дека неговите гости си читаат брутални твитови за нив.…

Свекрвата на Цеца била мажена за албанец !Шоу бизнис и трач

Свекрвата на Цеца била мажена за албанец !

Првиот сопруг на Славка Јосифовиќ, подоцна Ражнатовиќ, мајката на Жељко Ражнатовиќ Аркан бил народниот херој Мето Бајрактари. Така барем тврди…