Мелани Си им ја пееше победничката „We Are The Champions“ на ракометарите на ВардарСпорт

Мелани Си им ја пееше победничката „We Are The Champions“ на ракометарите на Вардар

Oткако ракометарите на Вардар ѝ одржаа лекција на Европа, и и докажаа кој е на врвот, освојувајќи ја Лигата на…

( Видео ) „Воините” уште еднаш го декласираа шампионот КливлендСпорт

( Видео ) „Воините” уште еднаш го декласираа шампионот Кливленд

„Воините” уште еднаш го декласираа шампионот Кливленд, овој пат со 132-113 за 14 победа во низа во плеј-офот.  Голден Стејт…

Oд срце за Вардар !Спорт
Браво за Македонски телеком и обожавателите

Oд срце за Вардар !

Токму тоа е и потребно за им се покаже на Вардарци кога тие се далеку од дома и од своите…