Колку чини култната торба „Birkin“ ?Мода и убавина

Колку чини култната торба „Birkin“ ?

Рачна торба на „Hermes“ од крокодилска кожа со дијамантски и златни украси уште еднаш го собори светскиот рекорд на наддавање…