Стефан Живојиновиќ објасни како да имате кралска венчавка како Филип

Стефан Живојиновиќ објасни како да имате кралска венчавка како Филип

За свадбата на Филип и Александра се уште се пишува во медиумите, а најновата објава на братот на Филип ги насмеа сите.

Стефан Живојиновиќ на својот Инстаграм профил објави статус кој предизвика бура од реакции и позитивни коментари кои ги насмеа сите.

„Ако сакате кралска венчавка, пријавете се на Ѕвездите на гранд, Брена има уште два сина“, се пошегува Стефан споделувајќи ја со фановите оваа објава.