Станија во провокативно издание ги истакна своите атрибути

Станија во провокативно издание ги истакна своите атрибути

Старлетата Станија Добројевиќ знае како да го привлече вниманието кон себе.

Името таа неодамна на својот Инстаграм профил сподели провокативна фотографија во долна облека.

Сите оние кои ја следат, и тоа како уживаат гледајќи ја.