Сопругата на Икарди повторно се разголе!

Сопругата на Икарди повторно се разголе!

Сопругата на фудбалерот на Интер, Мауро Икарди, Ванда Нара, која воедно е и негов агент, повторно објави фотографии на социјалните мрежи со експлицитна содржина.

Таа често знае да подигне бура од коментари во јавноста за нејзините арогантни настапи, но и секси фотографии, па  веројатно сакаше да испрати и овој пат некоја скриена порака.