Софија Вергара ужива на Миконос

Софија Вергара ужива на Миконос

Софија Вергара објави секси фотографија од плажа на грчкиот остров Миконос, а со тоа предизвика и воодушевување кај своите следбеници на Инстаграм.

Носталгичната Софија позира на плажа,во бел костим за капење. Сонцето,морето,плажата и разбудиле убави спомени.

View this post on Instagram

Summer #tb🌞🌞🐟🐟 Mykonos❤️❤️

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on