Софија Ричи ги полуде фановите со безобразна танга-бикини

Софија Ричи ги полуде фановите со безобразна танга-бикини

Софија ги потресла социјалните мрежи кога споделила фотографија на која во топлес лежи на плажа, а оваа нејзина секси објава ги израдувала нејзините 4,7 милиони фанови, колку што има на Инстаграм.

View this post on Instagram

Another, because why not🧚🏼‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

20-годишната манекенка позирала така што со рацете ги покрила градите, а на себе имала само долен дел од пинк бикини, кое поради позата не може да се види целосно.

“На мисија за потемнување”, објаснила кратко Софија, која потоа позирала и во комплетно бикини.

View this post on Instagram

On a mission to tan 🐠

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Ќерката на славниот пејач Лајонел Ричи позирала и на јахта, кога своите фанови ги почестила со секси задникот во танга-бикини.

Инаку, Софија и правела друштво на Кајли Џенер во текот на претставувањето на нејзината нова колекција за сончање, “Kylie Skin”. Двете се долгогодишни пријателки, а во последно време уште повеќе се зближиле поради тоа што Софија веќе две години се забавува со Скот Дисик, поранешно момче на Кортни Кардашијан.

“Софија не е воопшто љубоморна и не се чувствува загрозено”, рекол извор близок до манекенката.