Славица Чуктераш го покажа згодното тело во новиот спот

Славица Чуктераш го покажа згодното тело во новиот спот

Славица Чуктераш немаме прилика често да ја видиме во провокативни изданија. По долгата музичка пауза таа повторно се врати на музичката сцена со три нови песни.

А судејќи по фотографиите на социјалните мрежи пејачката никогаш не изгледала попровокативно.

Славица на својот „Инстаграм“ објави фотографии во син фустан и го покажа нејзиното згодно тело.

View this post on Instagram

Jos samo nekoliko dana do premijere pesme #uprolazu

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on