Скриените пораки на Врањеш со оваа провокација ги премина сите граници

Скриените пораки на Врањеш со оваа провокација ги премина сите граници

Скандалот кој го обиколи целиот Балкан речиси никако да стивне, а Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе со недели се топ тема во сите медиуми низ регионот и пошироко.

Огњен на својот Инстаграм објави фотографија преку која упати јасна порака до Јелена со која се во вистинска војна овие денови.

„Кога бродот тоне, секогаш прво бегаат глувците, а искусните капетани мислат на другите!“, напиша тој.