Скарлет Јохансон се вери со Колин Џост

Скарлет Јохансон се вери со Колин Џост

Скарлет Јохансон го прифати предлогот за брак од Колин Џост по 2-годишна врска.

Веста за свршувачката на 34-годишната актерка и 36-годишниот актер ја пренесе Washington Post. Според информациите, тие сè уште немаат избрано датум за свадба.Парот е во врска од јули 2017 година.