Синот на Цеца Ражнатовиќ се ожени

Синот на Цеца Ражнатовиќ се ожени

Цеца Ражнатовиќ привлече огромно внимание со подготвувањето на свадбената веселба за својот син во Белград.

Неговата избраничка ја носеше истата венчаница во која Цеца се омажи за Жељко Ражнатовиќ – Аркан пред 24 години.

За вечерната прослава, Цеца беше облечена во златен фустан додека за денските церемонии носеше бел костум со кошула со животински принт.