Синот на Брена со новата фотосесија ги полуде обожавателките

Синот на Брена со новата фотосесија ги полуде обожавателките

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ признава дека е свесен за тоа дека го следи будното око на јавноста преку социјалните мрежи, па затоа внимава што објавува на своите профили.

Наследникот на Брена и Боба за српските медиуми вели дека му годат комплиментите од припадничките на понежниот пол, особено кога објавува нови фотографии.

View this post on Instagram

🤨🤨🤨

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

View this post on Instagram

Srećan Dan zaljubljenih svima ❤️

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on