Синди Крафорд во секси фотосесија за Town&Country

Синди Крафорд во секси фотосесија за Town&Country

52-годишната Синди Крафорд, една од ѕвездите на модната сцена од 80-те години, позира пред објективот на Виктор Демаршелие за списанието Town&Country.

За насловната страница суупермоделот носи костим за капење од актуелната колекција на Валентино и накит од Ван Клиф&Арпелс, додека во едиторијалот позира во модни парчиња од пролетните коелкции на Келвин Клајн, Луј Витон и Прада.

 Погледнете дел од фотосесијата.