Сиара ќе стане мајка по трети пат

Сиара ќе стане мајка по трети пат

Сиара и Расел Вилсон очекуваат уште едно дете. Славната пејачка сподели фотографија на која позира на плажа, a видливо е нејзиното пораснато стомаче.

„Број 3“ – напиша таа.

View this post on Instagram

Number 3. 📸: @DangeRussWilson

A post shared by Ciara (@ciara) on

И Вилсон објави фотографија од семејниот одмор на Туркс и Кајкос, а во позадина позира Сиара.

View this post on Instagram

Number 3. @Ciara

A post shared by Russell Wilson (@dangerusswilson) on

Парот во 2017 година го доби првото заедничко дете – ќеркичката Сиена. Сиара има и син со раперот Фјучр.