Сиара го покажа трудничкото стомаче

Сиара го покажа трудничкото стомаче

Сиара сподели фотографии на кои го покажува пораснатото трудничко стомаче во бикини.

Таа позира во природно издание во тревник покрај плажа. Славната музичарка на почетокот на годината објави дека нејзиното трето дете ќе дојде на свет летово.