Сиара е новото лице на насловната на ,,Vogue”

Сиара е новото лице на насловната на ,,Vogue”

Сиера го разголи трудничкото стомаче пред фотоапаратот на својот сопруг Расел Вилсон.

34-годишната пејачка, која го очекува своето трето дете, а на фотографирањето и се придружија и нејзините две деца.

Славната музичарка позираше во долна облека, бикини и удобни модни парчиња за фотографиите направени во нивниот семеен дом во Калифорнија.