Што се случува со задникот на Мадона?

Што се случува со задникот на Мадона?

Мадона на новогодишната ноќ пееше во еден бар во Њујорк со својот син Давид, а на социјалните мрежи се појавија снимки од нејзиниот настап на кои се гледа нејзиниот задник.

Нејзините обожаватели се шокираа и велат дека изгледа како задникот да се зголемил „преку ноќ”, и се прашуваа дали пејачката отишла „под нож”.

Снимката ја сподели и писателот Перез Хилтон (40), кој исто така ја забележа ненадејната промена на изгледот на познатата пејачка.

„Дали Мадона стави импланти во задникот?“ праша Перез.

View this post on Instagram

Did Madonna get butt implants???? 👀🤔 #Repost @micheleruiznyc with @get_repost ・・・ What could be better than bringing in the New Year with The Queen and her beautifully talented son? Ummm…having a conversation with The Queen ( please, I hope someone recorded those MoMents 🙏🏻 ). Thank you, @madonna and the people who made this possible (I love you guys More than you know!!!) – you just made every shitty thing that happened in 2018 so Much better. 2019 is already looking up 🙏🏻👑 Special thanks to My hubby, who always supports My Madness!!! I love you to the Moon and back!!! ***If you repost My video, please make sure it is properly credited – Thank you!!!***

A post shared by Perez Hilton (@theperezhilton) on

Неговите следбеници се приклучија на „дискусијата” за задникот на Мадона.

„Изгледа како да ставила перница во панталони“, рече еден следбеник, а другите додадоа дека изгледа чудно и дека е премногу стара за тоа. Во коментарите, тие се прашуваа зошто Мадона направила тоа за себе, и се надева дека нејзиниот задник не би бил таков.

„Можеби носи пелени“, рекоа други со коментар дека одлуката на Мадона била „Нова година, нов задник”.

Од настапот за Силвестрово Мадона објави видео, но не се гледа нејзиниот задникот бидејќи се снимала од предната страна. Некои шпекулираа дека таа можеби ставила нешто во панталоните само за настапот.