Шерон Стоун во Мајами со нејзиниот 19 години помлад маж!

Шерон Стоун во Мајами со нејзиниот 19 години помлад маж!

Американската глумица Шерон Стоун го прослави својот 60 роденден во Мајами заедно со својот 19 години помладиот маж. 

Тие двајца го прославија роденденот, а топлото сончево време го искористија за сончање на плажа, но и за “жешки” допири кои ги снимиле папараците.

Нејзиниот 19 години помлад маж, италијанскиот бизнисмен Анџело Бофа и Шероун биле прв пат видени во јавност во јануари оваа година во Њујорк. После тоа, филмската ѕвезда во едно интервју напомена дека таа е повторно среќна во љубовта, но дека не сака да го открие идентитетот на својот избраник.

Според пишувањата на медиумите, 41 годишниот италијанец и Шероун веќе неколку месеци се во врска, а многумина се сомневаат и дека се вериле поради дијамантскиот прстен кој го носи Шероун.