Шакира во танга-бикини

Шакира во танга-бикини

Шакира е препознатлива по својот необичен стил на танцување како во нејзините спотови, така и на сцена.

Сексапилната пејачка овој пат одлучила на својот инстаграм-профил да се пофали со новите бикини и да го покаже своето совршено тело. На фотографијата со бикинито најголемо внимание привлече задникот на пејачката.