Шакира ги покажа своите облини

Шакира ги покажа своите облини

Светската музичка ѕвезда Шакира ги покажа новите бикини кој сама ги дизајнирала.

42 годишната сопруга на шпанскиот фудбалски ас Џерард Пике одлучи на социјалните мрежи да се пофали со новите бикини и да ја покаже својата совршена става.

Иако повеќето сигурно прво ги забележале нејзините совршени облини, убавата Шакира со објавата сакала да го покаже костимот за капење кој што самата го дизајнирала.