Северина воодушеви со секси фотографија со деколте и диоптриски очила

Северина воодушеви со секси фотографија со деколте и диоптриски очила

“Добро утро, убави мои”, напишала таа во описот на фотографијата која собрала повеќе од 40.000 лајкови.

Северина Којиќ има нов хит, а има и се повеќе идеи како да ги развесели сите свои фанови на интернет.

Пејачката веќе брои милионски прегледи на песната “Имаш право”, а за да и се заблагодари на својата публика денес објавила нова фотографија на која позира со диоптриски очила кои фантастично и стојат.

Северина за потребите на оваа фотографија облекла маица со точки и длабоко деколте, а тоа го зачинила и со црвен кармин.

“Добро утро, убави мои”, напишала таа во описот на фотографијата која собрала повеќе од 40.000 лајкови.