Северина со синот славеше Велигден

Северина со синот славеше Велигден

Северина им го честиташе католички Велигден на своите обожаватели. Северина објави празнична фотографија со својот син Александар.

„Среќен Велигден. Најсреќен. Да ве служи добро здравје и цело време да ве гушкаат вашите најмили“, напишала Северина.

Пејачката вели дека максимално ги користи празниците за да помине во друштво со своето семејство и синот.

„Сепак празниците се најголемата детска радост во која Александар дефинитивно ужива, вели Северина.