Северина повторно во центарот на вниманието

Северина повторно во центарот на вниманието

 Северина Којиќ објави нова фотографија на својот Инстаграм профил.

Пејачката можеби не е во провокативно издание ама сепак за неполна минута собра лајкови и коментари.