Северина на плажа изгледа неверојатно

Северина на плажа изгледа неверојатно

Северина во моментов е на одмор во Бодрум, Турција.

На своите фанови им се пофали со фотографија од атрактивната дестинација. На фотографијата пејачката е во едноделен костим за капење.

Од многубројните фанови доби пофалби за нејзиниот изглед во едноделниот костум за капење.