Северина и Игор уживаат во Црна Гора

Северина и Игор уживаат во Црна Гора

 

Хрватската пејачка Северина, го искористи топлото време за да ужива со својот сопруг Игор Којиќ.

Таа на својот Инстаграм профил сподели интимен момент и објави фотографија на која се бакнува со сопругот.